Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

Музика

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Коментара

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuПре 3 сата

  E bukur

 • Music Records
  Music RecordsПре дан

  rstree.info/round/video/pLCYgniwh3t9lbA ELITA 5 REMIX

 • Edion Zabeli
  Edion ZabeliПре 2 дана

  Sen nuk paskit ba

 • Edion Zabeli
  Edion ZabeliПре 2 дана

  Ahahah ahahah

 • Edion Zabeli
  Edion ZabeliПре 2 дана

  Dorin zemra

 • Nilda’s Channel
  Nilda’s ChannelПре 2 дана

  Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺

 • Fation kuqari

  Fation kuqari

  Пре 3 сата

  a e kthen subin

 • Sabah Stena

  Sabah Stena

  Пре 2 дана

  Pse?

 • Hasan Maloku
  Hasan MalokuПре 2 дана

  Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥

 • Arion Goga
  Arion GogaПре 2 дана

  kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..

 • Alex c
  Alex cПре 3 дана

  Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar

 • Elona Ruci
  Elona RuciПре 3 дана

  Thjesht super

 • stacy del rose
  stacy del roseПре 3 дана

  pickmeisha song.. lmao

 • stacy del rose

  stacy del rose

  Пре 3 дана

  per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do

 • Tdi Chanel
  Tdi ChanelПре 3 дана

  Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.

 • dajana rushit
  dajana rushitПре 4 дана

  PALM ANGELS

 • Xhemal Shehi
  Xhemal ShehiПре 4 дана

  Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaПре 5 дана

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

 • ela ela
  ela elaПре 5 дана

  Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

 • Lossy Abazi
  Lossy AbaziПре 6 дана

  Nice one 👏🏼

 • math math
  math mathПре 6 дана

  9a2

 • Nonew Worldorder
  Nonew WorldorderПре 6 дана

  Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

 • ori_ e

  ori_ e

  Пре 4 дана

  Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤

 • Lossy Abazi
  Lossy AbaziПре 7 дана

  👏🏼

 • Ardit Isufaj
  Ardit IsufajПре 7 дана

  Kenga me ebkr si ka dal

 • Selman Lambaj
  Selman LambajПре 7 дана

  Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

 • vini muca
  vini mucaПре 7 дана

  Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

 • Jessica Rus
  Jessica RusПре 8 дана

  Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

 • VIGAN

  VIGAN

  Пре 7 дана

  Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2Пре 8 дана

  🔥🔥🔥

 • Fabjola Zeqaj
  Fabjola ZeqajПре 8 дана

  Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

 • Majlinda Nika
  Majlinda NikaПре 8 дана

  Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

 • Nori Berisha
  Nori BerishaПре 8 дана

  😢😢😢😢😢😢😢

 • Blerim Mazreku
  Blerim MazrekuПре 9 дана

  Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

 • xaEno
  xaEnoПре 9 дана

  Fifi 🙌😍

 • eligerta sadja
  eligerta sadjaПре 9 дана

  Fifi+Fatjon=❤️

 • Klodiana Ana
  Klodiana AnaПре 10 дана

  Super keng

 • Anisa Gashi
  Anisa GashiПре 10 дана

  😍😍😍

 • Lavdrim Arifi
  Lavdrim ArifiПре 10 дана

  Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

 • Elio Nardi
  Elio NardiПре 10 дана

  Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

 • Melina Mitro
  Melina MitroПре 11 дана

  😎😎😎

 • shqip tar
  shqip tarПре 11 дана

  Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet IsufajПре 11 дана

  Hemoj piprke

 • Play roblox Roblox Play
  Play roblox Roblox PlayПре 11 дана

  LOVE

 • Bella Bella
  Bella BellaПре 12 дана

  @andivrapi

 • Joni
  JoniПре 12 дана

  Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

 • Lossy Abazi
  Lossy AbaziПре 12 дана

  🙏🏼🙏🏼

 • Blerina Pjetri
  Blerina PjetriПре 12 дана

  Fatjoni 👑

 • Answer Me

  Answer Me

  Пре 9 дана

  Ma e bukura keng

 • Jonida Rushiti
  Jonida RushitiПре 13 дана

  🤗🌟❤❤✌

 • Emanuela Zaimi
  Emanuela ZaimiПре 13 дана

  Baby muuu eldi

 • Ona Topi
  Ona TopiПре 13 дана

  Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

 • Emiliano Duka
  Emiliano DukaПре 13 дана

  me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

 • like 27
  like 27Пре 13 дана

  Fifi😍

 • Noni London
  Noni LondonПре 14 дана

  Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

 • Flamur Marashi
  Flamur MarashiПре 14 дана

  Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

 • Albona Haziri
  Albona HaziriПре 14 дана

  jhiui379

 • Caje Nika
  Caje NikaПре 14 дана

  Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

 • Almedina Beqiri
  Almedina BeqiriПре 14 дана

  I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

 • Kledio demucaj
  Kledio demucajПре 14 дана

  ❤️😢

 • Dashamiri Dashamiri
  Dashamiri DashamiriПре 15 дана

  Shum guapa

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina KuzhniniПре 15 дана

  😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyПре 15 дана

  shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

 • idaet hysa
  idaet hysaПре 16 дана

  Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

 • Fati Fati
  Fati FatiПре 17 дана

  Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

 • Klei klei
  Klei kleiПре 17 дана

  prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

 • Klei klei

  Klei klei

  Пре 17 дана

  💔😯😭😔😧😩

 • Jshsjsh Jsbsbdb
  Jshsjsh JsbsbdbПре 17 дана

  Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Пре 16 дана

  Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 • Ilenia Ndreu
  Ilenia NdreuПре 17 дана

  like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Пре 16 дана

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • Maria Sadiku
  Maria SadikuПре 18 дана

  👌👌👌👌👌

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Пре 15 дана

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • Esc Shadow!
  Esc Shadow!Пре 18 дана

  You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

 • opzz xsin
  opzz xsinПре 18 дана

  Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Пре 17 дана

  Melody 💜

 • Thala Subash
  Thala SubashПре 18 дана

  2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

 • Joanna

  Joanna

  Пре 17 дана

  Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 • Klajdi Murati
  Klajdi MuratiПре 19 дана

  Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

 • Joanna

  Joanna

  Пре 17 дана

  Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 • niduoe stre
  niduoe streПре 19 дана

  Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Пре 18 дана

  Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 • Samanta Lushi
  Samanta LushiПре 20 дана

  I cant stop listening to this 🥺🤍

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Пре 17 дана

  Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

 • Joanna
  JoannaПре 20 дана

  bravooooooooo❤❤❤❤

 • Altin Qafa
  Altin QafaПре 21 дан

  ca historie kjo kange te lumte fifi

 • ermenisa feka
  ermenisa fekaПре 21 дан

  Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

 • ermenisa feka

  ermenisa feka

  Пре 18 дана

  @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Пре 19 дана

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • minij hooi
  minij hooiПре 21 дан

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • Silva Agalliu
  Silva AgalliuПре 21 дан

  Super

 • Elsa Gjergjaj
  Elsa GjergjajПре 22 дана

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • firo frio
  firo frioПре 22 дана

  Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 • firo frio
  firo frioПре 22 дана

  Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

 • Gennn Geniii
  Gennn GeniiiПре 23 дана

  Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

 • Gennn Geniii

  Gennn Geniii

  Пре 10 дана

  @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

 • denisa lazi

  denisa lazi

  Пре 11 дана

  Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4

  Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4

  Пре 12 дана

  Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

 • minij hooi

  minij hooi

  Пре 21 дан

  Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

 • Alessandra Alessandra
  Alessandra AlessandraПре 23 дана

  Melody 💜

 • Arianit
  ArianitПре 23 дана

  Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 • Blenda Liyana
  Blenda LiyanaПре 23 дана

  Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 • Egzon Begolli
  Egzon BegolliПре 23 дана

  Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 • Klea Klea
  Klea KleaПре 23 дана

  Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

 • Mario Rama
  Mario RamaПре 23 дана

  Superrr

 • ema elena
  ema elenaПре 24 дана

  •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

 • إيلي و أحمد في ألمانيا
  إيلي و أحمد في ألمانياПре 24 дана

  Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

 • Ama M.
  Ama M.Пре 24 дана

  Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

 • Lee Lee
  Lee LeeПре 24 дана

  English translation please🙏🏼♥️

 • Buqe cami
  Buqe camiПре 24 дана

  Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

 • Beniss Beniss
  Beniss BenissПре 24 дана

  Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

 • Gold Mobile
  Gold MobileПре 25 дана

  Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

 • Sara Sara
  Sara SaraПре 25 дана

  Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

 • cosanostra albania
  cosanostra albaniaПре 25 дана

  👏👏 legjendare je fifi 👌

 • bofooit gojo
  bofooit gojoПре 25 дана

  Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Пре 23 дана

  I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 • Ptao Tom
  Ptao TomПре 26 дана

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • Ilir Dingo
  Ilir DingoПре 26 дана

  Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

 • Enea Doci
  Enea DociПре 26 дана

  rstree.info/round/video/o4GRYom6hH-GYmk

 • Enea Doci
  Enea DociПре 26 дана

  rstree.info/round/video/o4GRYom6hH-GYmk pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

 • eli-eli
  eli-eliПре 26 дана

  Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

 • Gladiol Bosi
  Gladiol BosiПре 26 дана

  Shume super fifi dhe fatjon kingu

Потврди