Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

fanlink.to/EraRamazan

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA


Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix \u0026 Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari \u0026 Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG \u0026 Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Connect with Adem Ramadani
AdemRamadani...
ademramadani78Коментара

 • Hajrie Rexha
  Hajrie RexhaПре дан

  Halla ll koft Adem

 • Fatmir Gula
  Fatmir GulaПре 2 дана

  Shume Dua

 • Gafurr Dernjani
  Gafurr DernjaniПре 2 дана

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Shefije Ibraimi
  Shefije IbraimiПре 2 дана

  llajk

 • Miranda Zunche
  Miranda ZuncheПре 4 дана

  Bravo shum bukur

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱Пре 4 дана

  Qka do me than ADEM RAMADANi ja pruni ton kto klikime

 • Elta Rakovica
  Elta RakovicaПре 4 дана

  Amnin

 • Jeta Ima
  Jeta ImaПре 5 дана

  Te lumt si gjeth keng te mira 🤲🤲🤲

 • Rijadidrizi Idrizi
  Rijadidrizi IdriziПре 6 дана

  🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋

 • Liridon Beqaj
  Liridon BeqajПре 7 дана

  Ddf

 • Luljeta Stolliqi
  Luljeta StolliqiПре 8 дана

  Shum bukur Goja ju lumt👏

 • Johnny Gringo
  Johnny GringoПре 8 дана

  Shum e mir

 • Emir _YouTube
  Emir _YouTubeПре 10 дана

  Gollde gjija

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiПре 10 дана

  🇦🇱🤝🇽🇰👏

 • Arbnor Musa
  Arbnor MusaПре 10 дана

  Anisa Musa💕💕💖💖💗💗💝💝💝💞❤❤

 • Leo
  LeoПре 11 дана

  I vetmi këngtarë që kur këndon më rrënqethë,je i paarritshëm i nderuari Adem

 • Shaip Sharku
  Shaip SharkuПре 12 дана

  ❤❤❤❤❤❤👼🏼👼🏼

 • Ramadan Berisha
  Ramadan BerishaПре 12 дана

  Adem ramadani mashallah qfar zani i bukur dhe gold ag shum mir gold ag allahu ju ruajt zoti me familje

 • Blerina Baliu
  Blerina BaliuПре 12 дана

  6 milion elhamdulilah🤲🏻💕

 • Sanije Salihu
  Sanije SalihuПре 12 дана

  Elhamdulilah ska si adem ramdani eshte nje ,ghithashtu gold elhamdulilah qdo her zotit

 • Vjollca Sinani
  Vjollca SinaniПре 13 дана

  39,760 €

 • Vjollca Sinani
  Vjollca SinaniПре 13 дана

  cftdhf

 • Vjollca Sinani
  Vjollca SinaniПре 13 дана

  good 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧 🤞 🤳 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧

 • Ramiz Aliu
  Ramiz AliuПре 14 дана

  besoh me te dy syt e tyh qe e shikon kur mos harroni se seni ma i mir ne ket bot asht me knaq qata qe shum i nevohitete .......

 • C.E. k
  C.E. kПре 15 дана

  MashaAllah 🤲🏼❤️

 • Hassn Hodzic
  Hassn HodzicПре 16 дана

  Selam iz 🇧🇦

 • Xhuljo Hoxhallari
  Xhuljo HoxhallariПре 16 дана

  BRAVO JU QOFT KTYRE DJEMVE

 • Dimi 26
  Dimi 26Пре 16 дана

  Goldi osht recitues, as rapper e as kengtar. Ademi osht ma i forti.

 • patroll dne
  patroll dneПре 17 дана

  Shkoni mar nlesh

 • Selo Zuberoviq
  Selo ZuberoviqПре 17 дана

  👍

 • lindi lataj
  lindi latajПре 19 дана

  Brrravo

 • Lume Musa
  Lume MusaПре 19 дана

  Shume e mire Ramadan❤💞😇

 • skilsbros5 skilsbros5
  skilsbros5 skilsbros5Пре 20 дана

  Okey bro schum i mir

 • asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asa
  asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asaПре 20 дана

  ABDUL MALIK

 • Gashi87 Gashi
  Gashi87 GashiПре 20 дана

  👏😤

 • Agim Jashari
  Agim JashariПре 20 дана

  Adem Ramadani Zoti te shperbleft 🤲🕌🕋❤

 • Lume Musa
  Lume MusaПре 22 дана

  Ahahhhahahhahahahahahhahaajjh❤❤❤❤❤❤💜💜💜💗💗💗💓💓💓💖💖💕💕💕💞💞💞💞❤❤❤❤❤💋

 • Lume Musa
  Lume MusaПре 22 дана

  Shum e mire eshte kenga

 • EGZON ANHELARMY OFFICIAL
  EGZON ANHELARMY OFFICIALПре 23 дана

  WERTio

 • Al Pacino
  Al PacinoПре 23 дана

  Ishalla be eni ejngjuj

 • nevruz aruqi
  nevruz aruqiПре 23 дана

  allah

 • Abu AS
  Abu ASПре 24 дана

  Subhanallah ❤️☝️

 • Ensar Hasani
  Ensar HasaniПре 24 дана

  Amar

 • Avushe Sulejmani
  Avushe SulejmaniПре 25 дана

  pohiiid

 • Shkelqim Morina
  Shkelqim MorinaПре 25 дана

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔

 • Ardian Gosalci
  Ardian GosalciПре 26 дана

  amin

 • Hetem Seferi
  Hetem SeferiПре 26 дана

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💖💖💖

 • Urszula Gromadzka
  Urszula GromadzkaПре 28 дана

  Rahmi jak ra muo

 • Kadire Ymeri
  Kadire YmeriПре 28 дана

  Allah fale Allah shtoje 🙏🙏🙏

 • Nafia Anastasi
  Nafia AnastasiПре 28 дана

  🤲🤲🤲

 • Ajter Mustafovska
  Ajter MustafovskaПре 28 дана

  workstation i

 • Buqe Gashi
  Buqe GashiПре 28 дана

  Ketyre askush sja u kalon se jane me te miret

 • Erdin Berisha
  Erdin BerishaПре 29 дана

  Zoti ju ruajt

 • Dinore Krasniqi
  Dinore KrasniqiПре 29 дана

  E na gzut tanve

 • Dinore Krasniqi
  Dinore KrasniqiПре 29 дана

  Ju lumt o djem se na ban boten e zdrishme

 • sofe ademaj
  sofe ademajПре 29 дана

  rjehrr idgs🥺🥺🥺😭😭

 • Ilir Aliti
  Ilir AlitiПре месец

  Sa Ilahi Te bukur ❤️

 • Nehat Livareka
  Nehat LivarekaПре месец

  Besimtar me baterija jan u knaqen ti fitu lek ne emer te fes muslimane.

 • Mjellma Rigon
  Mjellma RigonПре месец

  Ryt

 • Leona Berisha
  Leona BerishaПре месец

  0 uh8h Nni m. Iih bo o Oo.

 • Hajro Dino
  Hajro DinoПре месец

  Na ka knaq kjo kang per ramazan 🌹❤🤲 🇦🇱🇽🇰

 • Elsid Murati
  Elsid MuratiПре месец

  wj

 • Elsid Murati
  Elsid MuratiПре месец

  eg

 • Laurent Mijalica
  Laurent MijalicaПре месец

  Mir

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissПре месец

  Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin

 • Asman Hoti
  Asman HotiПре месец

  Elhamdulilah, Elhamdulilah, Elhamdulilah rabulalemin!!!

 • Hana Krasniqi
  Hana KrasniqiПре месец

  UN JAM MUSLIMANE PO JU THAM URIME FITER BAJRAMI TE GJITHVE ALLAHU JAV KA PRANU AGJERIMIN AMIN ☝️ SHUM MIR ADEM RAMADANI KE KENGDU DHE GOLDI KA KNU SHUM MIR SUKSESE ☝️🤲💜🤎🤩🤩😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

 • Elton Daily
  Elton DailyПре месец

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • niduoe stre
  niduoe streПре месец

  Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

 • Lime Shtufi
  Lime ShtufiПре месец

  👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍☝️☝️☝️

 • Lime Shtufi

  Lime Shtufi

  Пре 9 дана

  ما شا ء الله

 • Pepa Ilda
  Pepa IldaПре месец

  🤲🏻🤲🏻

 • liridon bytyqi
  liridon bytyqiПре месец

  Kjo ilahi ka me mbet emblematike per Ramazan,❤❤❤😭

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Пре месец

  GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤

 • Rambothe Risa
  Rambothe RisaПре месец

  Urine ❤❤❤❤💙💙

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Пре месец

  lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • Sibora Gashi
  Sibora GashiПре месец

  Na knaqt me kto muzika oo zot ruj kta burra aq zemer mir❤Gold ag dhe ademi❤ shumm ilahi e bukur.

 • Marjo Kapedani
  Marjo KapedaniПре месец

  Selame aljkum vella

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75parisПре месец

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • Mahmoud Alesmail
  Mahmoud AlesmailПре месец

  رمضان كريم:)

 • Kosova Ferizaj
  Kosova FerizajПре месец

  Shkoj ramazani erdhi bajrami ❤❤❤👏👏

 • Lenci Gjoka
  Lenci GjokaПре месец

  O cfar ze te bukur ke adem te bekoft zoti

 • Arlind Hoxha
  Arlind HoxhaПре месец

  Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Пре месец

  Allahu ju ruajt e ju shperbleft jeni te pa zevendesueshem Per hajr na qofte ky muaj i bekuar Urime te gjithe musulmaneve😭❤❤❤🤲🤲🤲

 • moni ferizi
  moni feriziПре месец

  ℝ𝕒𝕞𝕒𝕫𝕒𝕟𝕚

 • Annette Jenkins
  Annette JenkinsПре месец

  ssur.cc/girlsonlinekcs97 💖🖤👄 _L-o-V-e-S-e-X_👸 #👄今後は気をライブ配信の再編ありがとうです👩‍ #この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, #在整個人類歷史上,#強者,Y( #富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者,#無`'#守和貧窮成員。#然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其 融入不斷發展的人類社會。.#說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反,💔#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。#他們學會了清潔,#切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食Y%_

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Пре месец

  Kush agjeron Allahu ju boft Kabull

 • Rinesa Berisha
  Rinesa BerishaПре месец

  🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

 • Rexhep Treshnjeva
  Rexhep TreshnjevaПре месец

  ju knoft zemra ☝

 • gezime tafxhafa
  gezime tafxhafaПре месец

  Me tëvërtetë është shumë e bukur

 • ꧁▪Sαᖇα_ᒪуᖇιᑕѕツ
  ꧁▪Sαᖇα_ᒪуᖇιᑕѕツПре месец

  sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Qenan Bislimi

  Qenan Bislimi

  Пре месец

  Bv

 • Eda Axhami
  Eda AxhamiПре месец

  Urime bajrami musliman

 • Herolinda Halilaj
  Herolinda HalilajПре месец

  Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve

Потврди